Apartmány Josefův Důl Vila Josefina
Apartmány Vila Josefina ubytování Josefův Důl Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Apartmány Vila Josefina / Josefův Důl

Přijeďte se ubytovat do Jizerských hor, do krásné secesní Vily Josefiny s šesti zrekonstruovanými apartmány - Tráva a Fialka v přízemí domu, Slunečnice, Jahoda, Byt 4+1 a Voda v podkroví.

Malebné městečko Josefův Důl, kde se Vila Josefina nachází, je díky své poloze v Jizerských horách vyhledávaným celoročním rekreačním střediskem.

Ubytování Jizerské hory Vila Josefina
Vila Josefína nabízí ubytování v Josefově Dole, v srdci Jizerských hor. V každém apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyňka (lednice, dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí ...), na pokojích sprcha, toaleta, televizor.

Apartmány Vila Josefina služby
Apartmány jsou pouze nekuřácké. Součástí Vily Josefina Josefův Důl je i společenská místnost s televizí a s plně vybavenou kuchyní. Parkování před domem Vila Josefina. Hosté mohou využívat zahradu u domu a Wi-fi připojení  na Internet. Možnost ubytování s pejskem nebo kočičkou za poplatek. 

Josefův Důl Vila Josefina pro rodiny
Pro děti je na zahradě velká skákací trampolína, nafukovací bazén, pískoviště a spousta hraček, k zapůjčení saně. Pro rodiče jsou k zapůjčení praktické věci jako dětská postýlka, dětská židlička, chůvičky s dosahem 500 m (mají dosah až do sousedícího bowlingbaru, vyzkoušené), ohniště a gril na zahradě.

Dovolená Jizerské hory Josefův Důl Vila Josefina 
Jizerské hory nabízejí nespočet příležitostí k vyžití. Pro hosty je připravený výletník s mnohými tipy. Lyžovat je možné přímo v Josefově Dole, kde je 6 sjezdových tratí nebo lze vyrazit na nedaleký Špičák na černou sjezdovku. Běžky - upravované tratě, asi dva kilometry od Vily Josefíny je možné se na několika místech napojíte na Jizerskou magistrálu. Jizerské hory jsou rájem cyklistů a je zde nespočet cyklistických tras. Jizerské hory mají také hustou síť turistických cest. Přímo v Josefově Dole jsou dva tenisové kurty. V nedalékém okolí je několik krytých nebo přírodních koupališť.
Apartmány Josefův Důl Vila Josefina - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmány Josefův Důl Vila Josefina - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Josefův Důl Vila Josefina -  je k dispozici připojení na internetApartmány Josefův Důl Vila Josefina -  je k dispozici letní terasaApartmány Josefův Důl Vila Josefina - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Josefův Důl Vila Josefina - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Josefův Důl Vila Josefina - Pokoje jsou vybaveny televizorem